Mauris quis eros arcu

Agnieszka

Barwa głosu oraz znakomite przygotowanie i podejście do  każdej imprezy sprawiąją, że jest jednym z filarów zespołu.

Talent wokalny w powiązaniu z muzyką, stanowi znakomite odzwierciedlenie oryginalnych wykonawców.

Cras porta porta turpis

Krzysztof

Nie ma rzeczy niemożliwych - tak w skrócie można o nim napisać.  Do każdej imprezy podchodzi indywidualnie. Pracuje na porządnym sprzęcie, oraz trzyma w ryzach cały zespół. Conga i bongosy - nic trudnego.

Nullam ac mi id massa consectetur

Łukasz

Muzyka jest dla niego pasją. Instrumenty klawiszowe oraz barwa głosu sprawiają, że jest znakomicie odbierany i porównywany do znanych prezenterów radiowych. Tempo niektórych utworów grane przez niego, powoduje iż czasem dobrzy bębniarze nie nadążają.
Maecenas venenatis viverra nisi

Tomek

Brzmienie i dźwięki gitary jakie wydobywa Tomek do najlepsza szkoła i perfekcja wykonania. Na niejednej imprezie widać rozmyślone twarze ludzi wsłuchujących się w jego muzykę. Wiele zespołów muzycznych może pozazdrościć takiej gitary w swoim składzie.

 

NASZA OFERTA DLA PAŃSTWA:

Obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe takie jak : Wesela, bale, dancingi, studniówki, zabawy, imieniny - urodziny, i inne imprezy okolicznościowe.

Posiadamy szeroki repertuar zadowalając swoją obsługą muzyczną gości w każdym przedziale wiekowym. Przez cały czas trwania imprezy zabawiamy gości oferując im różne konkursy i zabawy, a poszczególnych zwycięzców nagradzamy własnymi nagrodami.

Podczas imprez typu studniówki, zabawy i osiemnastki gratisowo oferujemy Dj, który wypełnia i umila państwu czas.

Współpracujemy jednocześnie z profesjonalnym kamerzystą i fotografem, który doskonale uwieczni wszelkie okoliczności, a oglądanie nakręconego przez niego materiału zadowoli najbardziej wymagających klientów.

W miarę potrzeby pomożemy państwu w odszukaniu firm, które pomogą w przygotowaniu dla państwa imprezy okolicznościowej oferując np. profesjonalną dekorację sali. Jednym słowem znajdziecie u nas to wszystko co jest niezbędne do przygotowania wszelkich imprez okolicznościowych.